Hakkımda

Merhabalar,
 Adım Fırat soyadım ise Bişkin’ dir. Sıcak bir yaz ayı olan Temmuz un 25 ‘ inde İstanbul / 4.Levent’ de Dünyaya Geldim. Yaklaşık bir yıl sonra İzmit’ te yerleştik ve 2 yıl kadar orada bulunduk daha sonra babamın iş yerinden dolayı tekrar doğduğum şehir olan İstanbul’ a geldik. Küçükçekmece de bir eve yerleştik ve çocukluğumu burada geçirdim. 7 Yaşında Küçükçekmece de bulunan Kocatepe İ.Ö.O. başladım. İlk ve orta ögretimi bu okulda okudum. Gerçekten çok güzel bir okuldu orda pek çok dost, arkadaş edindim. Öğretmenlerimiz adeta bir anne baba gibiydi. Herbirini Ayrı Sevdim ve Saydım. Onlara borcumu hiç ödeyemem bugunlere gelmemde ailem kadar onlarında rolü büyüktür. Neyse 2007 yılında iyi bir liseye girme umudu ile OKS sınavına katıldım. Burada tam olarak beklediğim başarıyı gösteremedim. Yanlış tercih kurbanıda olaraktan İsmet Aktar A.T.L okuluna başladım. Her ne kadar yanlış tercih olsa da kaderimizde bu var dedik ve gittik 🙂 Zamanla okuluma alıştım ve çok iyi işler çıkarmaya başladım. Burada hayatımın seçimini yaptım ve meslek olarak kendimi bilişim teknolojilerine adadım. Branş olarak ise internet programcılığını seçtim. Lise yıllarım öyle filmlerdeki kadar olmasada güzel geçti, çok şey öğrendim lisede… Arkadaşlığı, dostluğu, aşkı ben lisede öğrendim. Hani derler ya gözünü açıp kapayıncaya kadar geçer zaman, derken üniversite kapılarını aralamıştım. Ya Bilgisayar Mühendisliği yada Bilgisayar Programcılığı dedim ama ne yazık ki bir bilgisayar öğrencisinin bilgisayar mühendisliğini kazanması çok zordu bende bilgisayar programcılığını seçmek zorunda kaldım bu anlamda araştırmam sonucunda Marmara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığını seçtim ve evimden tam 2 saat uzaklıktaki ve Anadolu Yakasındaki Göztepe Kampüsüne gitmeyi kararlaştırdım. Üniversite yıllarım gerçekten çok çabuk geçti ama hayata dair pek çok şey edindim. Özellikle hocalarımızın eşsiz bilgelikte olmaları bana çok şey kattı kendimi özellikle Yazılım alanında geliştirdim hatta THY Teknik’de Yazılım Departmanında 2 ay kadar staj yaparak proje geliştirme imkanı buldum. Derken sonunda mezun olduk…

Marmara_Universitesi_2013_Goztepe_Yerleskesi

Şuan ise IBM firmasında IT Specialist görevinde çalışmaktayım. Umut ederim ki mesleğimin gereklerini yerine getirir ve çalışmalarımda başarıya ulaşırım.

 

Hobilerim,

  • Sanal Havacılık (Microsoft Flight Simulator X)
  • Yamaç Paraşütü
  • Web Tasarımı
  • Blog Yazmak
  • Film İzlemek
  • Müzik Dinlemek

 

Öz Geçmişim (CV)

Kariyer.Net ve SecretCV.Com adreslerinden isim ve soyismimi aratarak CV’me ulaşabilir, arzu edene mail adresine Kişisel CV mi atabilirim.

 Saygılarımla.    

Yazar: F1R4T

Ey Ana! Eğer Oğlun Bir Asuman Aşkına Tutulmuşsa... Bırak Uçsun!

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar: Yorum Yok