Mısır – Sharm El Sheikh Gezisi

Merhabalar,

Uzun zamandır blog’a yeni yazı ekleyememiştim. Aslında ekleyecek çok fazla içerik mevcut şuan hayatımda ancak bunları blog’a dökebilecek vakti bir türlü yaratamadım. Türkiye olarak yaşadığımız depremlerden sonra 2021 yılında gezmiş olduğum Hatay’ı konu alan bir vlog hazırlığı yaparken GoPro’mu gözden geçirdim ve yapım aşamasında olan 2022 Temmuz ayına ait Mısır Sharm El Sheikh gezisine ait videolarıma rastladım. Bu videoları tamamlayıp, bloguma eklemeyi şu tarihe yetiştirebildim. Bu süre zarfında hem yoğundum hem duygusal bir boşluk içerisindeydim. Şuan bunları yapabilecek enerjiye sahip olduğum için çok mutluyum…

09-16 Temmuz 2022 tarihlerinde Scuba-Bay ekibiyle beraber Mısır’ın Şarm El-Şeyh şehrinden başlayan 8 günlük dalış turumuzda 4’ü gece olmak üzere toplam 19 dalış yaparak 1 hafta sonra karaya ayak bastık. Huzur dolu, sonsuz maviliklerde muhteşem deneyim ve keşfetme imkanı yakaladık. Sayısız deniz canlısı gördük. Köpek balıkları, vatozlar, manta, napolyon, palyaço balığı ile renk renk, çeşit çeşit anemon ve mercanlar ile deniz altındaki Cenneti keşfettik.

Geziyi anlatmak yerine, bunları üç seriden oluşan videolarla paylaşmayı uygun gördüm. Bu sebeple iyi seyirler dilerim =)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir