25 Yıldır Çocuk Etkinliklerinin Tek İsmi Ali Gürak

25 Yıldır Çocuk Etkinliklerinin Tek İsmi Ali Gürak

Pazarlama departmanı şirketlerin bel kemiğini oluşturan en önemli etmenlerin arasında yer alıyor. Bu nedenle her marka pazarlama faaliyetlerine büyük önem veriyor. Pazarlama faaliyetlerinin içerisinde iletişim stratejileri ve etkinlik yönetimi yer alıyor. Ülkelerde ve dünyada son dönemlerde oluşan olumsuz atmosfer markaların pazarlama faaliyetlerine yön verirken kararsızlık yaşamalarına neden oluyor. Bu dönemde pek çok marka başarılı bir danışmana ihtiyaç duyuyor. Kids Marketing konusunda 25 yıllık tecrübesi ile sektörün gurusu olarak bilinen Ali Gürak, markalara ve alışveriş merkezlerine etkinlik danışmanlığı yaparak işlerinin büyümesine yardımcı oluyor.

AG Event kurucusu olan Ali Gürak, Kids Marketing konusundaki tecrübesini Marketing Türkiye’de kaleme aldığı yazılarla da kamuoyuna yayıyor. Türkiye’de ilk Gençlik Festivali kavramını yaratan ve markaları üniversite gençliği ile buluşturan Gürak, düzenlediği başarılı çocuk etkinlikleri, AVM etkinlikleri, kurumsal organizasyonlar ve hatta kış etkinlikleri ile markalar ve insanlar arasında bağ kurma görevini üstleniyor. Üstelik markanın sadece bütçesini belirlemesi ve istediği etkinliği hayal etmesi yeterli oluyor. Ali Gürak ve tecrübeli ekibi yurt dışında da olmak üzere her türlü teknoloji ile bezenmiş etkinlikleri büyük bir başarıyla düzenliyor.

Kids Marketing konusunda sektörde guru olarak bilinen Ali Gürak çocuk gelişimine büyük önem veriyor. Bu nedenle düzenlediği etkinliklere katılacak tüm ekibin de pedagoji eğitimi almasını gerekli kılıyor. Etkinliklerde çocukların keyifli vakit geçirmeleri için düzenlenmiş olan fiziksel oyun aktivitelerine de pedagoji eğitimi almış olan oyun abileri ve ablaları eşlik ediyor. Bu güvenli ortam ailelerin de gönül rahatlığı ile çocuklarını Ali Gürak ve ekibi tarafından düzenlenmiş olan çocuk etkinliklerine getirmelerine yardımcı oluyor. Ali Gürak’ın twitter hesabından da çocuklar ve ailerle ilgili paylaşmakta olduğu konuları takip edebilirsiniz https://twitter.com/ali_gurak

Ali Gürak düzenlediği etkinliklerde çocukların güvenli bir şekilde eğlenmelerine ve öğrenmelerine büyük önem veriyor. Kendisi de bir çocuk babası olan Gürak, çocuk gelişiminde hikâyenin önemini biliyor ve etkinliklerini hikâye kurgusunda düzenliyor. Hayal gücünün önemine değinen Gürak, daha önce hiç uygulanmamış fikirlerle insanların zihninde ve kalplerinde iz bırakmayı hedefliyor. Etkinliklerde kullanılan sevilen karakterler de çocukların bu etkinlikle gönülden bağ kurmasını ve son derece keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir