Can Bonomo Eurovision 2012 Şarkımız Love Me Back

Bakü‘de düzenlenecek olan Eurovision 2012 şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo‘nun şarkısı belli oldu. İşte bizi temsil edecek Love Me Back isimli şarkı.

Bu yıl Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenecek olan Eurovision2012 şarkı yarışmasında ülkemiz adına yarışacak olan Can Bonomo’nunşarkısı belli oldu. Love Me Back/Sen de beni sev isimli şarkı ile katılacak olan Can Bonomo, şarkısını bugün akşam saatlerinde ilk defa TRT’deseslendirdi.

22 ve 24 Mayıs tarihlerinde yarı final, 26 Mayıs tarihinde de final gecesidüzenlenecek olan Eurovision 2012 şarkı yarışmasında Can Bonomo tarafından seslendirilecek olan Love Me Back isimli şarkıyı sizlerle paylaşıyoruz. Love Me Back’in söz ve müziğinin Can Bonomo‘ya ait olduğunu belirtelim.

Eurovision 2012’de bizi temsil edecek olan şarkı

Eurovision’da “Love Me Back/Sen de beni sev” isimli şarkısı ile Türkiye’yi temsil edecek müzisyen Can Bonomo, TRT stüdyolarında şarkıyı ilk kez seslendirdi. Genel olarak beğenildiği belirtilen şarkıyı Cahit Külebi’den esinlenerek yazdığını ifade eden Bonomo, şarkının Türk kültüründen ve tarzından uzaklaşmadan yapıldığını söyledi. “Şarkı bizden çok fazla izler taşıyor. Şarkının nakaratı nihavent makamında.” diyen Bonomo, yaptıkları müziği de İstanbul müziği olarak betimlediklerini belirtti. TRT Genel Müdür Yardımcısı Zeynel Koç, Bonomo’nun sunduğu 3 şarkıyı kendi mevzuatları çerçevesinde değerlendirip, “Love Me Back”e karar verdiklerini anlatarak, “Yarışmada kazanmak esastır. Ancak bu bir yarışma ve kazanmasak da çok fazla üzerine düşmemek lazım.” dedi.

Fizy Üzerinden Orjinal : http://fizy.com/#s/3wndd1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir