Emlak Sergisi Türkiye’nin İlk 3 Boyutlu Emlak Sitesi

emlak-sergisi-ilan-banner

Yirmi binin üzerinde ilanın bulunduğu Emlaksergisi.com konut, iş yeri ya da arsa alıp satmak isteyen, dairesini kiraya vermek isteyen ya da kiralık ev arayan kişilerin hizmetindeki bir gayrimenkul sitesidir. Sitenin en önemli özelliği birçok kategoride, çok çeşitli ilanlar barındırmasıdır. Her ihtiyaca cevap verebilecek niteliklere sahiptir. Siteye üye olmak çok kolay ve ücretsizdir. Ücretsiz olarak verilen ilanlar rahatlıkla incelenebilir. Siteye ilan vermek de gayet kolaydır.

Sitede bulunan “Emlak Dünyası” adlı bölüm aracılığı ile emlak dünyasındaki son gelişmeleri takip edebilir, projeler kısmı ile ise en yeni inşaat projeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitenin sağladığı en büyük kolaylık ise basit bir şekilde arama sonuçlarını filtrelemenizi sağlamasıdır. Bu sayede binlerce sonuç arasından tek tek ihtiyacınız olan ilanlara ulaşmak zorunda kalmazsınız. Seçeceğiniz kriterlere uygun olmayan ilanlar elenerek yalnızca sizin ilgilenebileceğiniz ilanların görüntülenmesi sağlanır. Bu sayede büyük bir zaman tasarrufu ve kolaylık sağlanmış olacaktır. Sitede birçok filtreleme seçeneği mevcuttur. Bunlar il, ilçe, semt, metrekare aralığı, ilan durumu gibi seçeceklerdir. Fiyat aralığı filtresi ise kuşkusuz olarak sistemde bulunan en işlevsel filtreleme seçeneğidir. Kişinin bütçesine uygun olmayan bir ilanla ilgilenme imkânı yoktur. Bu sebeple, bu seçenek kullanılarak arzu edilen bütçe aralığındaki seçeneklerin incelenmesi sağlanır. Bu sayede doğru ilanlar, doğru kişilerle buluşturulmuş olur.

Arama sonuçları ekranında ilanların alt kısmında üç adet seçenek bulunmaktadır. Bunlar “favorilere ekle, kıyasla ve ilan detayına git” butonlarıdır. Favorilere ekle seçeneği kullanılarak, bir ilan daha sonra tekrar incelenmek ve durumundan haberdar edilmek için işaretlenir. Kıyasla seçeneğindeki ise seçilecek iki ilan arasında bir kıyaslama yapılabilmektedir. İki seçenek arasında kararsız kalan insanlar için yardımı dokunacak bir butondur. İlan detayına git seçeneği ise ilan sayfasına giderek hakkında tüm detayların edinilebileceği bölümdür.

Emlak Sergisi’nde bulunan ilanların büyük bir çoğunluğunu fotoğraflı ilanlar oluşturmaktadır. Evi ziyaret etmeye gerek kalmadan evi inceleyebildiğiniz için bu fotoğraflar ilan inceleyen kişi için karar vermede önemli bir etkendir. Bunun yanı sıra Emlak Sergisi’nde video, harita ve 360 sanal tur seçenekleride mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir