İrem Candar “Bi’şey Olsun” ile Olanlar Oluyor!

Teoman’ın “Duş” şarkısına yaptığı düet ile adını duyuran, ardından “Bana Öyle Bakma”diyerek sesiyle bir kere daha büyüleyen İrem Candar, ilk solo albümü olan “Erik Ağacı” ile hayranlarına merhaba demeye hazırlanıyor. Etkileyici sesi ile kendine has üslubunu, albümünün çıkış parçası olan “Bi’şey Olsun” isimli şarkısında buluşturan genç sanatçı, müzikseverler cephesinde yeni bir heyecana imzasını atıyor!

Teoman ile yaptığı düeti ile Rock camiasındaki başarısını müjdeleyen İrem Candar, daha en başından internetin aranılan, beğenilen isimlerinden biri olmayı başardı. Kendine has vokal tarzı ve dinleyiciler üzerinde bağımlılık etkisi yaratan sesini “Karbeyazdır Ölüm” şarkısına yaptığı yorum ile kanıtlamıştı. Kendisini aynı zamanda Türkiye’nin en çok sevilen dizilerindenBehzat Ç.’nin bir bölümünde seslendirdiği “Yoldan Geçen Adam” şarkısı ile hatırlıyoruz.

Yumuşak ve buğulu sesiyle başarı sinyallerini veren genç sanatçı şimdi de önümüzdeki haftalarda müzik marketlerde yer alacak yeni albümünün çıkış şarkısı; “Bi’şey Olsun” ile akıllarda “neler oluyor” sorusunu uyandırmaya hazırlanıyor.http://www.ttnetmuzik.com.tr/album/Erik_Agaci/267625/albums/3158022 linkinden şarkıyı dinleyebilirsiniz!

İrem Candar’ı Twitter’dan @iremcandarmusic , Facebook üzerinden isehttp://www.facebook.com/iremcandar adreslerinden takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir