Samsung Galaxy S4’ün Bilgileri Sızmaya Başladı

14 Mart tarihinde teknoloji dünyasına merhaba diyecek olan Samsung’un yeni amiral gemi modeli ile ilgili bilgiler sızmaya başladı.

Galaxy S4 ile ilgili son iddia kasanın yine plastik materyalden imal edileceği olmuştu. Samsung başkan yardımcısı Y. H. Lee, bir demecinde bunu üstü kapalı biçimde doğruladı.

Bunun dışında; Bugüne kadar özellikle yeni Lumia cihazlarının görsellerini sızdırmasıyla tanınan ve sadece Twitter hesabı üzerinden yayın yapan Evleaks tarafından sızdırılan iki görsel, muhtemelen tanıtım için hazırlanan ancak Galaxy S4 modelinin alan maketi tasarımının yer aldığı iki afişi gösteriyor.

İlk afişte modelin bazı özellikleri belirtiliyor. Bunlardan bazıları Super AMOLED Full HD ekran, 16GB/32GB/64GB depolama seçenekleri, 2GB RAM, 13MP çözünürlükte kamera ve Android 4.2.1 işletim sistemi şeklinde.

Bu özellikler bir süredir internete sızdırılan bilgiler arasında ve farklı bir durum yok. Ancak ekranın üretim sıkıntıları nedeniyle Super AMOLED olmayacağı bazı kaynaklarda ifade edilmişti. Modelin tasarımının ise Galaxy S2 dönemine geri döndüğü dikkat çekiyor. Samsung’un Galaxy S3 ile başlayan tasarım çizgilerinin gelecekte de devam etmesi bekleniyordu. Ancak firma bu tasarımları her yıl değiştirecekmiş gibi bir izlenim ortaya çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir