Windows Server 8 Beta Hazır!

Dün Windows Server 8 Beta sürümüne ulaştı ve artık Windows Server 8 sayfamız  üzerinden bilgisayarlarınıza indirilebilir durumda. Bugüne kadar en yüksek ölçekteki veri merkezlerinden en küçük işletmelere kadar her ölçekteki kurumun tüm BT altyapılarının merkezinde bulunan Windows Server, bu sürümüyle beraber en yenilikçi özellikleri de beraberinde getiriyor.

15 yılı aşkın bir süredir Bulut Servislerine yatırım yapan Microsoft, sunduğu Genel Bulut Hizmetleri tecrübesini Windows Server 8’e taşıdı ve Bulut Bilişim için mükemmelleştirilmiş Sunucu İşletim Sistemini sizlere sunuyor. Windows Server “8” ile her ölçekteki kurum Özel ve Hibrit Bulut Çözümlerinden kolayca faydalanabilecek ve bu sayede maliyetlerini düşürürken daha rekabetçi ve daha esnek olabilecekler.

 

Windows Server 8, Genel Bulut hizmetlerimizden elde ettiğimiz tecrübeyi kullanarak Özel Bulut için geliştirilmiş en dinamik, sürekli ve düşük maliyetli çözümü sunuyor ve bu sayede kurumların BT departmanlarının iş gruplarına en hızlı ve en verimli hizmetleri sunmasına olanak sağlıyor.

 Sanallaştırmanın Ötesinde

Windows Server 8, sizi sanallaştırmanın ötesine taşıyarak dinamik ve multi-tenant yapısıyla Özel Bulut’unuzu oluşturmak için eksiksiz bir platform sunuyor. Sanallaştırmanın ötesine geçerek iş yükleriniz için güvenli yüksek ölçeklenebilirlik sunarken, verimli bir biçimde Özel Bulut’unuzu oluşturmanızı sağlıyor ve diğer Bulut hizmetlerine güvenle bağlanmanıza imkan veriyor.

 Tek Sunucu Kolaylığı, Çoklu Sunucu Gücü

Windows Server 8, sizlere sürekli erişilebilirlik ve kolaylıkla yönetilebilen çoklu sunucu platformunu yüksek verimlilik, kesintisiz otomasyon, düşük maliyet ve basit yönetim araçlarıyla sunuyor.

 Her Uygulama İçin Sizin Tercihinize Bağlı Bulut Çözümü

Windows Server 8, yüksek ölçeklenebilir ve en elastik web ve uygulama platformu olup uygulamalarınızı Kurum içi, Bulut ve Hibrit ortamlarda geliştirip kullanma esnekliğini sağlıyor, hem de tüm bunları ortak ve açık araçlar ile sunuyor. Her uygulama için tercih ettiğiniz Bulut çözümü sizler için mümkün.

 Modern Çalışma Yöntemleri

BT grupları Windows Server 8 ile çalışanların uygulama ve bilgilere farklı cihazlardan ve her yerden esnek ve güvenle ulaşmalarına olanak sağlarken aynı zamanda yönetimi basitleştirip güvenlik, uyumluluk ve kontrolleri de artırıyor.

Eğer siz de Özel Bulut yapısını kullanıyor veya Özel Bulut yapısına geçmeyi düşünüyorsanız; Microsoft’un sizlere sunduğu Bulut Bilişim için mükemmelleştirilmiş en yeni sunucu işletim sistemi Windows Server 8 Beta sürümünü hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için, Microsoft Sunucu ve Bulut Platformları Yenilikler sayfasındaki en güncel döküman ve videoları inceleyebilir, Windows Server 8 ürün sayfası‘ndan deneme bilgilerine ulaşabilir ve Microsoft’un üst düzey yöneticilerinin Windows Server 8 ile ilgili duyurularına Windows Server Blogu‘ndan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir