Canliskor Güncel Spor Sitesi

Bugün sizlere yakın çevremden aldığım tavsiye üzerine ziyaret ettiğim Canliskor.com.tr sitesini tanıtmak istiyorum. Canliskor.com.tr puan durumu için ve güncel haberler için en doğru adreslerin başında gelmekte.

canli-skorNe zaman bir maçı, bir müsabakayı takip etmek istesem farklı farklı sitelere yöneliyordum, ancak taraflı haber yapmalarının yanında yanlış bilgi vermeleri ve web sitede kafamızı karıştıran reklamlarından ötürü çokça rahatsız ediyordu ve işimi bile görmeden siteden çıkmak zorunda kalıyordum. Tesadüfen arkadaşımın tavsiye ettiği, canliskor.com.tr sitesine ilk girdiğimde gördüğüm Sadelik ve Düzen sitede rahatça dolaşmamı sağladı, üstelik günün maçları, günün öne çıkan maçları, haberler, son dakika golleri ve Türkiye ve Dünya liglerinin fikstürünü aynı sayfada görebilmek büyük rahatlık sağlıyor.

Canliskor.com.tr de futbol, basketbol, voleybol ve hentbol sporlarının maçlarını, an ve an takip edebileceğiniz gibi, özellikle süper lig ve diğer puan durumlarını canlı olarak görebiliyorsunuz. Üstelik kolay üyelik açarak sitede favori takımınızı seçip her daim takımınızı takip edebilme imkânını size sunuyor. Günlük maç listesine ulaşabileceğiniz gibi tüm haftanın maçlarını da görebilirsiniz. Ayrıca Takımlar hakkında detaylı bilgi ve karşılaşma bilgilerini hava durumuna kadar size sağlıyor.

İddaa severler içinse geniş ekran iddaa programı sunuyor, site üzerinden maçları görebilir ve kupon kodlarıyla kolayca iddaa kuponunuzu hazırlayabilirsiniz. Bunun yanında sitede canlı gol seslerini de duymak mümkün seçtiğiniz maçların gol haberlerinde siteden yine ses çıkartarak sizleri kolayca haberdar ediyor. Bu yönüyle iddaa programınızı kolayca takip edebiliyorsunuz.

Siteden her maçı özel sayfadan tüm ayrıntısıyla takip etmek mümkün, dakika dakika maçı canlı aktaran özel bar sayesinde maçtaki golleri, kartları, sakatlanmaları vs. görebilme imkânınız var. Maç yorumlarıyla maç hakkında fikirlerinizi paylaşabilir ve insanlarla yorumlaşabilirsiniz.

Web site Doğan Gazeteciliğe ait olan Fanatik gazetesinin canliskor takipi ve güncel haberler için yayına geçirdiği bir sitedir bu anlamda arkası sağlam ve habercilik anlayışı profesyonel bir alt yapıya sahip. Özellikle süperlig ve diğer dünya liglerini tek bir siteden takip etmek isterseniz sözünü ettiğim site tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hazırlanmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir