EmlakJet Emlak Sektörünün Nabzını Tutuyor

emlakjet logo

Bina, bahçe, arsa gibi taşınmaz mülklerin ortak adı olan emlak, herkesin hayatına dokunan önemli bir sektör oluşturuyor. Bu sektörde, alım satım ve kiralama gibi emlak komisyonculuğu işiyle uğraşan kişilere emlakçı adı veriliyor. Ev, arsa alım satım ve kiralama işlerine aracılık eden emlakçılar, ev arayanlarla mülk sahiplerinin aynı ortamda bulunabilmeleri ve iletişime geçebilmeleri için aracılık görevi görüyor. Bir emlakçının, belli başlı bir resmi kuruma bağlı olması gerekliliği, bu sektörün daha gelişmiş ve düzenli bir sektör haline gelmesinin yolunu açıyor. Günümüzde adım başı bir emlak ofisi ya da bir emlakçının tanıtımını yaptığı tabelasını görsek de iyi hizmet alabilmek adına bu işte iyi olan firmaları iyi ayırt etmek gerekiyor. Kısa sürede emlak seri ilan sektörünün en büyükleri arasında yerini alan EmlakJet ayda milyonlara ulaşan kullanıcı kitlesine kusursuz hizmet vermek adına her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

 

2006 yılında emlak sektörünün nabzını tutmayı hedefleyerek kurulan EmlakJet, 2014 yılında iLab Holding bünyesine katılmış olarak emlak sektöründeki yoluna devam ediyor. Firma, kullanıcılarına satılık konut, kiralık konut, günlük kiralık konut, satılık işyeri, kiralık işyeri, satılık arsa, kiralık arsa ya da kat karşılığı arsa gibi, emlak sektöründe ihtiyaç duyulabilecek her alanda kusursuz hizmet veriyor. EmlakJet’i rakiplerinin bir adım önüne geçiren özelliği, turistik projelerde kendini gösteriyor. Turizm sektöründe yer alan ve işletmek için bir turistik tesis ihtiyacında olan kimseler, EmlakJet web sitesinden kolaylıkla kendilerine uygun satılık ya da kiralık turistik tesislere ulaşabiliyor.

 

EmlakJet kullanıcılarına, kendisine üye emlak ofisleri vasıtasıyla da ulaşabiliyor. EmlakJet ve üye emlak ofisleri, kullanıcılara hayallerindeki evi bulmak için yardımcı oluyor. Kurumsal iş ortaklarını da unutmayan EmlakJet, ofis ve dükkân gibi emlak arayışlarına da karşılık veriyor. Üstelik kurumsal anlamda verilen hizmet sadece kiralama ve satın almayı değil, devren işyeri sahibi olmanın da önünü açıyor. Eğer siz de emlak sektöründe herhangi bir alandaki ihtiyacınız için bu alandaki en profesyonel kurum ile çalışmak istiyorsanız, EmlakJet web sitesini ziyaret ederek tüm sorularınıza yanıt bulabilir, aradığınız tüm konutlara tek tıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir