IBM Verse “New Way to Work”

IBM, iş hayatımızın en önemli araçlarından elektronik postayı yeniden tanımlıyor. Geçtiğimiz hafta tanıtılan IBM Verse, iş dünyasında kullandığımız sosyal araçları daha akıllı hale getirme fikrinden yola çıkıyor. Sizi anlayan bu özel sistem, analitik ve veriyi temel alarak yeni e-mail deneyimiyle yeni bir sosyal iş çözümü sunuyor.

ibm-verse-sosyal-eposta

IBM Verse, e-postalara bakmanın yanında sosyal medya hesaplarınızı tarayıp iletişim halinde olduğunuz kişilere, toplantılarınıza ve takviminize yeni bir sistem getirerek özel bir e-posta deneyimi sunuyor. Şirketler için bir “sosyal e-posta” sistemi olarak yeni bir yazılımı ve Inbox uygulamasını iş hayatımızın tam merkezine oturtuyor. Sosyal olarak iş hayatındaki network bağlantılarınızla buluşmanızı sağlıyor. Buna ek olarak kullanıcının aldığı her kararı aklında tutarak analitik çözümlerini buna göre uyguluyor.

 
Bu yeni sistem, iş hayatımızın en önemli alışkanlıklarından olan e-posta okuma ve takip etme değiştirmek üzere yola çıkıyor. #NewWaytoWork temalı hashtag ile tanıtılan IBM Verse, şirket içi işbirliğini de baştan tanımlıyor. Bugünün araçlarının sadece görev tanımlı olmasına karşı durarak alışılmış kuralların dışında bir gelen kutusu öneriyor.

ibm_verse

Sosyal olmanın çalışma şeklini de dönüştüreceğini vurgulayan IBM, bu yeni e-mail çözümü ile iş hayatında sosyal dönüşümü yeniden harekete geçiriyor. İlk olarak Beta versiyonuyla kullanıcılara sunulacak olan IBM Verse uygulamasının, 2015 yılında iOS ve Android işletim sistemlerinde de kullanıma açılması bekleniyor. IBM Verse, sizinle aynı dili konuşan gelen kutusu çözümü ile iş hayatını yeniden kurgulamaya hazırlanıyor.

 

Kaynak: IBM.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir