Nokta Vuruşlu Yazıcılar

Merhabalar,

Bugün sizlere neredeyse her ofis de olmazsa olmaz taşınabilir yazıcı çeşidi olan nokta vuruşlu yazıcıları inceleyecek ve bir kaç üründen bahsedeceğim…

NetSiparis

Nokta vuruşlu yazıcılar (Dot Matrix Printers), matris şeklinde düzenlenmiş baskı iğnelerini bilgisayardan gelen veriler doğrultusunda elektromıknatıs yardımıyla kâğıt ile yazıcı kafası arasında gergin duran şeride nokta vurarak baskı yapan yazıcılardır. Peki, bu yazıcıları nereden temin edebiliriz diye sorarsanız, tavsiyem netsiparis.com olacaktır. Piyasadaki nokta vuruşlu yazıcı üreticilerinden olan Epson, Oki ve Panasonic markalarının en yeni ürünlerini stoklarında barındıran bu e-ticaret sitesindeki ürün yelpazesi sizleri tatmin edecektir. Sitede fiyatlar TL biriminde olup, güncel kurlara göre de değişmemekte bu özellikle son zamanlar da elektronik ürünlere gelen zam konusunda içimizi rahatlatıyor.

Nokta vuruşlu yazıcılar netsiparis.com’da 9 pin ve 24 pinli olarak farklı farklı üreticilerin ürünlerini rastlayabiliriz. Uygun maliyetli 9 iğneli nokta vuruşlu yazıcı, çok yoğun olmayan rapor ve fatura baskılarınız için idealdir. Gelişmiş baskı kalitesi için, perakende ve hizmet sektöründe resepsiyon hizmetlerine mükemmel uyan geniş şaryolu 24 iğneli nokta vuruşlu yazıcılar ideal ürünlerdendir.

Site de ürün seçmenize yardımcı olmak amacıyla pek çok bilgi bulunduğu gibi ürün görselleri birebir ürüne ait olduğu için rahatça seçim yapabilmemizi sağlıyor. Bunun yanında sitedeki bana göre en büyük kolaylık Kıyaslama özelliğinin olması bu şekilde acaba bu yazıcı mı daha iyi sorusunu başkalarına yöneltmek yerine siteden ürünleri kıyaslayarak gönül rahatlığıyla seçim yapabilirsiniz.

Netsiparis.com’da ayrıca aynı gün kargo imkânı da bulunuyor, bazı ürünleri direkt aynı gün kargolama özelliği mevcut bu da bizlere internette alışveriş yaparken içimizin rahatlamasını sağlıyor. Bunun yanında Tax Free hizmetini de sağlamaları bu siteden alışveriş yapmamı cezbeden faktörlerin başında geliyor. Tax Free ne diye sorarsanız; Tax Free Uygulaması, Turist olarak gittiğiniz Yurt Dışında ki alışverişlerinizde aldığınız ürünün ülke tarafından belirlenmiş olan vergisinin belirli bir kısmını aldığınız uygulamaya verilen isimdir.

Son olarak netsiparis.com üzerinden tüm kartlara taksit imkânıyla, 3D Secure Ödeme güvencesiyle hemen sipariş geçebilirsiniz. Keyifli alışverişler dilerim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir