Web Sitenizin Mobil Versiyonunu Hazırlayın

Hali hazırda bir web siteniz var. Ancak sitenizi mobil  cihazlar ile de uyumlu halde tasarlayıp. Yayınlamak istiyorsunuz. Ek bir  kodlama diline ihtiyacınız var ancak bu bilgiyede sahip değilsiniz. Panik  yapmayın onbile bunu sizin adınıza yapıyor. Hiç bir programlama dili bilmenize  gerek kalmadan hali hazırdaki internet sitenizi kısa bir süre içinde mobil  cihazlar için uygun hale getiriyor ve size sunuyor.

Web siteniz için bir sürü temadan birini seçebilirsiniz.  Öncelikle logonuzu yüklüyorsunuz, daha sonra renklerinizi seçiyorsunuz daha  sonrada rss adresinizi tanıtıyorsunuz ve siteniz yayın yapmaya başlıyor.

İnternet sitemin mobil hali ne işime yarar diyorsanız  acıklayaım örneğin iPhone kullanıcıları , Blackberry kullanıcıları sitenizi çok  daha güzel görüntüleme şansına sahip olurlar. Mobil cihazlardan giren kişiler  sizin kodlamanız sayesinde otomatik olarak mobil sürüm adresine yönlendiriliyor.  Sizde internet sitenizin mobil dönüşümünü yapmak isityorsanız bu ücretsiz  yöntemi mutlaka deneyin.

Onbile web sitesi : http://www.onbile.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir